Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A jobb térdem már séta közben...

Saucony kérdése:

A jobb térdem már séta közben is fáj nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

A jobb térdem már séta közben is fáj nektek mi vált be? A balnak semmi baj de a jobb sajnos már kereépározás sőt úszás közben sem a legkellemsebb. A doki injekciót ajánlott,de sem az ára sem a róla alkotott vélemények sem biztatóak. Valakinek bevállik valakinek nem de ha mégis akkor max pár hónapra ? Nos nekem erre nincs felesleges 80 ezer ft om. Olvastam Dr Gödény ezen termékét esetleg használta valaki? [link]

De bármilyen segitséget elfogadok attól, akinek hasonló probémája van vagy volt. RQöntgen megtörtént mielött valaki kérdezné!



máj. 26. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A doki utaljon be MR-re

Mit mutatott a röngten? Ha porckopás akkor az látszott rajta egyertelműen es azon tényleg az evi injekció fog segiteni. A porc nem nő vissza

De ha más okozzw pl csipo, gerincferdules, ludtalo stb akkor azt az okot kell megszuntetni

Ha pedig elhizott vagy, hamar lefogyni

máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
direkt írtam,hogy volt vizsgálat és nem vagyok elhízva,,
máj. 27. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!