Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vernyomascsokkentotol lehetnek...

Vernyomascsokkentotol lehetnek ilyen mellekhatasok?

Figyelt kérdés
Harom napja faj a fejem,szedultem is,ugy erzem magam mintha masnapos lennek,ezek a tunetek azota kezdodtek amiota a haziorvosam felirta a gyogyszert,mult het szerdan kezdtem el szedni es szombaton kezdodott ez a rosszullet.Noliprel a neve.
2010. nov. 1. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tutira lehetnek a gyógyszertől.Én már régebb óta szedek Tallitont magasvérnyomásra,de néha még most is előfordul,hogy hátul a tarkómnál megfájdul a fejem,vagy szédülni kezdek.Lehet,hogy ilyenkor túlzottan leesik a vérnyomás.
2010. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellett ellenőrizned kellene a vérnyomásod, mert lehet, hogy erős.
2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ellenorzom allandoan de visszamegyek a dokihoz mert este ujbol magas, reggel veszek be egy felet.
2010. nov. 1. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomást a gyógyszerek csak kezelik. Vagy neked bemesélték hogy meggyógyulsz? Vagy esetleg azt mondták hogy életed végéig szedned kell? Gondolj bele, mindegyiknek vannak mellékhatásai, innentől már csak nyüglődni fogsz ha ezekre fanyalodsz. Nem hallottad azt az elméletet, miszerint először is ki kellene deritened hogy Neked, konkrétan mi okozza a vérnyomásod emelkedését. Nem olyan nagy ördöngősség, bele kell gondolnod hogy milyen az életviteled. Például minden ok.-e a munkahelyeden, vagy otthon, nem küzdesz-e lelki problémákkal, nem éled-e túl zaklatottan meg a hétköznapokat. Nagyon sok praktika létezik arra, hogy változtass, kicsit próbáld meg irányitani az eseményeket, és ne csak sodródj velük! Láss pozitivabban, ne a rossz oldalát nézd a dolgoknak, ápold szeretteiddel a kapcsolatodat. Meglátod már ettől is nagy változások lesznek.Azonkivül persze az étrend is lehet ludas, ebben az esetben azokat az ételeket kellene kiküszöbölni, amik köztudottan egészségtelenek. Ilyenek a túlzott húsfogyasztás, a finomitott olajok használata a főzésnél, sok tejtermék, a fehér kenyér, a cukor, az édes üditők fogyasztása. Tudom, az átlagember ilyenkor felkapja a fejét, hogy : "de hát én mindennap ilyeneket eszem, mit egyek akkor???" Hát, igen, ez egy nem egyszerü feladat, de csak addig, mig az ember bele nem jön. Lassu folyamat, de szép lassan olyan szintre lehet eljutni a tanulásban, hogy teljesen Te magad tudod irányitani a tested, és az egész életedet. Nincsenek problémák, nincsenek betegségek, mindenben megtalálod az örömödet, hiszen ezért élünk, és nem azért, hogy mindenféle problémákkal küszködve, lelki és egészségi értelemben is szép lassan emberi roncsokká válunk.(Mert azzá tesznek bennünket a tudtunk nélkül.) Én nem mondom hogy ne szedd be a gyógyszereket, mert nem mondhatom. Ha Te bizol az orvosodban, akkor szerintem nem tennél fel mondjuk itt kérdéseket laikus embereknek, igaz? Ezért gondoltam hogy esetleg segithetek neked azza, hogy rávilágitsalak, hogy a legtöbb betegséget mi magunk okozzuk magunknak, mert még sehol sem azt tanitják hogy hogyan előzz meg bizonyos testi-lelki bajokat, hanem szakosodott erre egy "iparág" aki kikiáltotta saját magát Istennek, és azt mondja Neked, vedd be ezeket a tablettákat, és minden jó lesz. Ha ez nem hat, akkor kapsz másikat, és harmadikat, aztán ha valamelyik beválik, az leviszi ugyan a nyomatodat, de te nem tudod hogy közben a probléma oka még mindig ott van, és ha véletlenül nem veszed be, akkor ujra az egekbe szökik a vérnyomás. Mi ez ha nem egy rész megoldás? Mellékesen meg plusz bajok jönnek.... Hát kell ez Neked?! Inkább okositsd ki Te is magad, mint már sok földi halandó, akik köszönik szépen már rég nem a gyógyszerektől javulnak. Sok-sok tapasztalat van, de nem vagyok hajlandó leirni a termék nevét, mert már kaptam miatta fejmosást, ugyanis az emberek elhisznek mindent amit a média közöl, ezért ha érdekel, küldj nekem privát email-t és én megirom neked, mit kell szedned hogy rendbe gyere. Ja, és én nem vagyok üzletkötő, és nem a saját árumról van szó, egyszerüen nekem sok éve már jó tőle minden Kb. 100000-en vagyunk.Üdv.
2010. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!