Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap dél óta fáj a fejem az...

Tegnap dél óta fáj a fejem az időjárás miatt. (Más bajom nincs. ) Már minden gyógyszert kipróbáltam (4-6 óránként), amit ismerek, egyik sem használt. Cataflam, Algopyrin, Algofelx, Quarelin megvolt. Mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Koncentrálnom kéne, de nem bírok. Muszáj dolgoznom!

Légyszi csak recept nélküli cuccot javasoljatok, munkaidőben csak a patikáig tudok kiszaladni.


2010. nov. 3. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj sok vizet inni és igyál meg néhány csésze jó erős kávét is, nekem az kicsit szokott használni. Egyébként nekem ma reggeltől fáj nagyon a fejem, a quarelin nálam is megvolt de csak kis időre tompította, újra visszajött. Én ráadásul még szédülök és émelygek is. Erősebb frontoknál vagy időjárás változásoknál sajnos mindig ez van.
2010. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A vízivás bőven megvolt (mindig sokat iszom), a kávét sajnos nem bírja a szívem, de ittam egy bazi erős teát.

Még mindig fáj. Talán tompábban, de nagyon idegesítően.

Köszi a választ.

2010. nov. 3. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen sajna nem tudtam tuti tippet mondani mert nekem sem használ semmi. Ilyenkor maximum kicsit elviselhetőbbé lehet tenni de elmúlni akkor fog ha elmúlik a front hatása.
2010. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindent az időjárásra fogni. Nincs ma front, direkt megnéztem a met.hu-n.
2010. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is megnéztem (tegnap). Kimondottan front nem volt, de melegfronti hatás igen, oda volt írva, hogy melegfrontra érzékenyeknél lehetnek panaszok. Úgyhogy nem ráforgtam. :)


Amúgy délután már nem vettem be semmit, mondván, úgysem használ. Késő este elmúlt magától. :)

2010. nov. 4. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Igaz, tényleg nem volt front de az időjárás változás okoz ugyanolyan tüneteket az arra érzékenyeknél. És nekem is tegnap estére elmúlt.:) Egyébként az időjárás okozta fejfájást határozottan meg tudom különböztetni a többitől.
2010. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem meg csak melegfrontkor szokott fájni (vagy melegfronti hatáskor), meg néha amikor megjön, de olyankor ritkán.

Megfigyeltem még, hogy ha nem eszem húst (egyébként nem vagyok vega - sajnos), akkor frontkor sem fáj. Próbáltam nyáron nem enni húst, de nem jött be, mert szénhidráttal pótoltam és elkezdtem hízni. :(

A Béres Antifront egyébként nekem nagyon bevált, de félek állandóan szedni, hiába gyógynövényes, mégiscsak gyógyszer. Front előtt pár nappal kell elkezdeni szedni, de mivel sose tudhatjuk, mikor lesz front, gyakorlatilag folyamatosan kellene. Nyáron szoktam csak venni, mert télen sokkal kevesebbet fáj a fejem.

2010. nov. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!