Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy rosszul érezte magát és ennél a bizonyos rosszul létnél halál félelme van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 22:19
 1/6 anonim válasza:
igen, van olyan
2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen velem amikor pánikrohamaim voltak, de gyógyszert szedek, és igen ritkán fordul elő már velem.
2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ferjemnek is ez volt, mikor panikbetegsege volt, ot is gyogyszerekkel kezeltek.
2010. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ilyen? Mi az ami ilyet vált ki az emberből?
2010. nov. 9. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ennek sok oka lehet. Pontosan nem lehet mondani. Van akinél ez, van akinél az. A barántőmnek pl. akkor voltak pánikrohamai, amikor elhagyta őket a férje. Félt mindentől, hogy mi lesz most vele, meg a 3 éves gyerekével stb. Aztán ahogy kezdett talpraállni, elmúltak a rohamok. De van akinél sajnos nem múlik el, terápia kell! Végső esetben gyógyszerek!

Nem vagy stresszesebb mostanában? Esetleg kicsit depressziós? Nem félsz valamitől? Ezek mind-mind okok lehetnek!

Nekem pl. tavaly egy fájdalomcsillapítóról való leszokás elvonási tünetei miatt voltak pánikrohamaim. Illetve, csak szerencsére kétszer, de az maga volt a pokol. Aztán, ahogy múltak a tünetek, ez is elmúlt! De van akinél évekig jelen van!

2010. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!én is pánikbeteg voltam elég sokáig.Rettentő nehéz volt az az időszak azthittem hogy meghalok.Nagyon nehezen jöttem ki belőle,de az tényleg igaz(amit mindig mondogattak nekem)hogy a legjobban te tudsz segíteni magadon!Egyébként nekem legfőképpen akkor jött elő ha el kellett mennem itthonról.
2010. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!