Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nem tudok "nagy vécézni"...

Ha nem tudok "nagy vécézni" melyik oldalt kéne, hogy fájjon?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a jobb oldalam lent belül :S Lehetséges,hogy petefészek gyulladás vagy csak nem tudok wc-re menni attól van? Mert ha nem tudnám én ugy tudom,hogy akkor a bal oldalt fájna.
2010. nov. 14. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
tudnák*
2010. nov. 14. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam akkor az alhasam nagyon görcsölt fájt fel se tudtam kelni csak össze gubbaszkodva ültem és fetrengtem az ágyon...elvittek orvoshoz mire közölte hogy kórházba küld mert nekem vesekövem van...aztán a kórházban kaptam hashajtót meg görcsoldót azért mert nem tudtam kaksizni... :S

Menj el orvoshoz ha fáj majd megmondja mi bajod...

2010. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nekem az oldalam fáj:S Rögtön a csípőcsontom mellett a jobb oldalt, és belül érzem a fájdalmat :S
2010. nov. 14. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

tudnék, inkább.

Egyébként nem jellemző, hogy melyik oldalon fáj, ha nem megy a széklet, de ha mégis, akkor inkább középtől balra. Amit te leírtál, valóban lehet petefészek gyulladás, de akár vakbél gyulladás is.

2010. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:'( :'( Várok 2 napot, ha jobban fog fájni,vagy ha nem múlik el,akkor irány az orvos.

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 14. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy kettőt azért nem várnék, mert ha tényleg vakbél, akár kritikus lehet plusz egy nap. Nem ritka, hogy vakbél gyulladás okozza, hogy leáll a bélműködés. Szóval jobb lenne minnél hamarabb elmenni orvoshoz.
2010. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bal oldalon "kéne, hogy fájjon".
2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!