Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a vállam, anyakam...

Mitől fáj a vállam, anyakam és az oldalam? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2-3 hete fáj a bal vállam, nyakam és oldalam. Nem egyfolytában, hanem hirtelen belenyillal, és aztán sokáig hol erősebben, hol enyhébben érzem. Nem hiszem, hogy elaludtam volna, mert akkor már reggel is fájna, nem? Mostanában szinte egész nap fájt a fejem, meg sokszor a mellkasom közepe. Itt egy kép, hogy hol. Ahova a kardnyúlvány van nyilazva.

[link]

Egy osztálytársam azt mondta, valószínűleg meg vagyok fázva, neki is sokat fájt előtte a feje. Tegnap délután hirtelen a torkom is megfájdult, alig tudtam nyelni, de most már jobb. Ide azért még be kell vallanom, hogy előtte elszívtam fél szál cigit, de csak kipróbáltam. Légyszi, ne ítéljetek el emiatt. Nem tudom, hogy fájhat-e ezért a torkom.

Egyébként mostanában eléggé összejöttek a dolgok, és az is eszembe jutott, hogy a "stressz" miatt van. Előbb az egyik barátnőmmel vesztem össze, aztán a másikkal is, és most ketten dolgoznak ellenem. Bár szerintem ez őket jobban idegesíti, tisztára megőrülnek, amint meglátnak. Nevetséges. Nekem is beszólogatnak, de engen inkább az zavar,hogy egy elég érzékeny, közös barátnőnket bántják.

Egyébként pedig nem sportolok semmit, csak suliban a tesióra, meg itthon néha tornázok egy kicsit. Vékony vagyok, de elég gyenge. És lehetséges, hogy vérszegény vagyok, de nem tudom, ezeknek van-e köze valamihez.

Tényleg olyan, mintha meg lennék fázva, de eddig ettől még nem fájt a vállam, meg a többi.:S Elég keveset alszok alapból is, de mostanában meg sokszor el se tudok aludni.


Most ennyi jutott eszembe, majd még leírom, ha van valami.

Nem tudjátok, mi bajom lehet?


Köszönöm előre is! 15L


2010. nov. 20. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!