Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton fázok, minden bajom...

Folyton fázok, minden bajom van, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Régebben is volt ez a problémám, hogy állandóan fázok. De olyan szinten, hogy az tényleg nem normális... Nyáron 40 fokban vagy pl a forró fürdőben is előfordul hogy ráz a hideg. Nem tudom, hogy ez összefügg-e vele, de a hasam is gyakran fáj (főleg ha megerőltetem magam pl. a suliban tesin, amit nagyon nem bírok) valamint sokszor elfog az enyhébb szédülés általában hirtelen, gyors mozdulatoktól. Lázas nem vagyok. Remélem tudtok segíteni, ez ellen mit tehetek, egyáltalán mi bajom van? Tudom, orvoshoz kéne mennem, de egyelőre nem sikerült erőt vennem magamon... :(

15/L


2010. nov. 20. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

wáá....mintha én írtam volna...velem is ugyanez van

és tuti nem front miatt mert már hónapok óta tart és hónapokig egyfolytában nincs front

16/L

2010. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves tinik! Nézessétek meg a vasatokat, nem vagytok-e vérszegények, azok a fázósak, és hidegrázósak. Vagy a pajzsmirigyetekkel lehet probléma.
2010. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!