Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorit a melkasom mitöl lehet?

Szorit a melkasom mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érzem hoyg valami gáz van, de ma kimondottan nem vagyok jól . Szorit a melkasom fuladok és kinyilal a hátamba a lapockám közé. Ha valamit csinálok lever a viz szédülök émejeg a gyomrom mi lehet ez? Valami ötlet?
2010. dec. 18. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szorongás is okozhatja, vagy stressz, ha a napokban strsszes voltál, akkor arra is gondolhatsz.
2010. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám sürgősen menj (vagy hivj) orvoshoz,nehogy valami komolyabb bajod legyen :S !Jobbulást!!!!!!
2010. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz vele.
2010. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát elég stresszesen élek mostanába. De pl most sem vagyok ideges mégis ezeket érzem .
2010. dec. 18. 13:14
 5/14 A kérdező kommentje:
JA és a vérnyomásom folyamatossan ingadozik. Rendszerint magas az alsó érték 90 felett van a felső 150 felett aztán leesik most pl 70/120 nem tudom mennyire normális ez az ingadozás
2010. dec. 18. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondom,jobb megelőzni a bajt!Ne te keresd az okokat,majd az orvos megmondja mitől van!
2010. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz. Minél előbb mész, annál jobbak az esélyeid a gyógyulásra, ha baj van.
2010. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a bajom az orvossal hogy nincs időm elmenni :( Most is dolgozom ezért próbálok itt informálódni hátha valakinek volt már ilyen és tudja mi lehet
2010. dec. 18. 13:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Fú basszus, nem hülyülök, de nekem full ugyanez. Csak nekem konkrétan évek óta valamikor hetekig nagyon szarul vagyok, van mikor jobb. Egyébként én asztmás vagyok, és mindig arra fogták az orvosok, hogy azért szorít a mellkasom, de az nem hiszem hogy ilyen lett volna, főleg nem egyik pillanatról a másikra... Na szóval a héten csak erősködtem, és kaptam beutalót kardiológiára, kiderült, hogy szívzörejem van, és ultrahangra küldtek. Az eredmény az lett, hogy mitrális prolapsus-om van, ami nem ritka, van egy csomó embernek, valakinek nem is okoz tünetet, semmi veszélyes nincs benne, csak nagyon ijesztő. Ha belegondolok, hogy az utóbbi évben hányszor hittem azt, hogy infarktusom van...Szóval tudom nehéz, de próbálj meg nyugodt maradni, ha nagy bajod lenne, az már kiderült volna. Szép napot és jobbulást kívánok!
2010. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez megynyugtatott azért ...
2010. dec. 18. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!