Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a furcsa érzés?

Mitől lehet ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy álmodom tehát dupla álom volt. Amikor viszont erre rájöttem (a második szinten), egyből a valóságba keltem fel, viszont bennem maradt az álomszerű érzékelés. Nagyon furcsán érzem magam, ennek lehet köze ahhoz, hogy mikor felkeltem már egy jóideje csak ilyen félálomban álmodtam tovább? Vagy esetleg ahhoz, hogy erotikus álmom volt? (ezt ciki volt megkérdezni?)
2010. dec. 20. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

:D Te még jól jártál. Én ha álmodok valamit, egész nap zombi vagyok, é furcsán érzem magam. Egyszer volt hogy én is azt álmodtam hogy álmodtam hogy álmodtam...és így tovább. Mindig az álmomba keltem föl, és azt hittem sose lesz már vége. Igen, ennek van köze ahhoz hogy félig már magadnál voltál. Olyankor szoktak ilyenek előfordulni, és rendszerint ez a furcsa álomszerű érzés is onnan ered, de hogy miért azt nem tudom.

Amúgy meg miért lenne ciki kérdezni? Nem csak te álmodsz mindenfélét :D

2010. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!