Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 101/57 a vérnyomásom 72-es...

101/57 a vérnyomásom 72-es pulzussal. Ez alacsony?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és elég vékony. Mindig is alacsonyabb volt a vérnyomásom az átlagnál, de ez most szerintem túl alacsony. Az a baj, hogy szédülök, így jutottam oda, hogy megmérjem. Viszont ami ennél is nagyobb baj, hogy kávét nem merek inni, mert néha, ha iszok, szívdobogás, rosszullét jön rám, ami szörnyen rossz érzés. Úgyhogy nem tudom, merjek e kávét inni. Vagy magától is helyrejöhet az alacsony vérnyomás?
2010. dec. 28. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nestcafé granulátum kávé gyanánt. A kifőtt kávét én sem bírom, de ha lemegy a vérnyomásom 90-100-ra akkor egy csészével meg tudok inni a granulátumból.
2010. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta rájöttem, hogy van itthon kóla. Attól nem szoktam rosszul lenni, iszom azt. De nagyon köszönöm a segítséget.
2010. dec. 28. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!