Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A testhőmérsékletem állandóan...

A testhőmérsékletem állandóan a 35 C fokos tartományban van. Ez az érték elfogadható e? Valami betegségre utal-e?

Figyelt kérdés
Digitális hőmérő használatakor jöttem rá. Nem voltam lázas amikor kiváncsiságból kipróbáltam, hogy hogy működik. Azóta tudatosan figyelem.
2009. jan. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyes digitális hőmérők mérési pontosságával kapcsolatban nekem fenntartásaim vannak. Érdemes lenne hagyományos lázmérővel is mérni. (Én jelentős eltéréseket tapasztaltam már így)
2009. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz a hőmérő, nem lehet 35 fok a testhőmérsékelted, mert rég látványosan remegnél, és iszonyúen fáznál.
2009. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem, pedig minőségi lázmérőink vannak itthon! Az 1 perces digitális 35,8-at mutat, a 3 perces higanyos meg 36,5-öt. Ezért ha lázgyanús a gyerek, akkor ellenőrizni szoktuk a higanyossal is. Kipróbáltam többet is, és mind hasonló eredményeket mutat.
2009. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!