Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki lefogyott nagyobb tömeget,...

Xboxuser kérdése:

Aki lefogyott nagyobb tömeget, úgy érzi jobb emberré vált? És miben tapasztal pozitív változást, amióta lefogyott?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy aki fizikai terhet hord,az a fogyás során a lelki problémák egy részétől is megszabadul.
2011. jan. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

igen

miután 20 kg-t fogytam, teljsen megváltozott az életem :)

2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 30 után semmit. Kövéren se zavart, hogy az vagyok.
2011. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően ugyanaz maradtam, mint aki korábban voltam. A gátlásaim egy részétől megszabadultam, de az túlzás, hogy új életet kezdtem.
2011. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 53 kilót fogytam 6 évvel ezelött 1 év alatt.persze hogy minden megváltozott,könnyebb lett minden.jobban éreztem maga, egészségileg,és emberileg.végre nő voltam.lelkiekben is sokat segített,mert szebbnek éreztem magam,és mások is.ugyan tavaly február óta híztam 25 kilót már vissza,mert 1 gyógyszer mellékhatása amit még ma is szednem kell,ezt is okozza,de így is jó.csak kicsit nehezebb minden és megint el vagyok lustulva.de január 3 -tól megint fogyózok,és remélem sikerül leadnom pár kilót megint a nyárig.
2011. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aktívabb lettem, csinosabb, megnőtt az önbizalmam, elmúlt a vérnyomásproblémám, az alvászavarom, a lábfájásom, már nem fulladok, ha emeleteket kell lépcsőznöm, megvehetek minden ruhát, ami tetszik, megnéznek a pasik, és a barátom is nagyon büszke rám a haverjai előtt.

Több barátnőm lett (nem azért mert vékony vagyok, hanem mert nem vagyok már visszahúzódó a hájaim miatt).


Azok a barátnőim szerint, akik ugyanolyan túlsúlyosak maradtak, mint eddig, szerintük egoista lettem, nagyképű, beképzelt.

Szerintem pedig most kezdtem normális lenni. És igenis büszke vagyok rá, hogy sikerült, mert aki csak nézi a vékony lányokat, hogy "bezzeg nekik milyen jó", nem is gondol arra, mennyi munka van abban, hogy úgy nézzek ki.

És hogy bezzeg, a vékony lányoknak milyen könnyű...

Nem! szerintem tévé előtt zabálni könnyű, vékonynak lenni, és úgy is maradni, már kitartást, erős és sok sok munkát igényel.

És ez a folyamat azért megváltoztatja az embert.

2011. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!