Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Merjem szedni a frontin nevü...

Merjem szedni a frontin nevü gyógyszert? Azt irta fel a doki mivel eléggé pánikos vagyok. Mi a tapasztalat jó ez arra? Valami mellék határol tudtok ami nem jó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó, biztosan fognak írni olyanok is, akiknek bevált. Én csak szorongtam, de a Frontintól idegbeteg is lettem, mindenkinek lekiabáltam a fejét, mintha nem is én lennék. Innentől kezdve gondoltam, inkább megoldom bogyó nélkül, az alapproblémám úgyis megmarad akármit szedek.
2011. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írt fel a doki.2x vettem be,egyszer az esküvőmön,másodszor meg csak úgy.De én tudom mivel járnak ezek a nyugtatók,pontosabban a férjem.Mivel 20 évig dolgozott a kábítószer osztályon(rendőrségnél),láttuk mire vezet a nyugtatók hozzászokása a szervezetben.Saját ismerősömön is láttam hogy drogfüggő lett a nyugtatóktól.Szóval én inkább kidobtam ezeket,és elkezdtem jógázni.Hidd el sokkal hasznosabb,mint hogy saját magadat mérgezd.
2011. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz gyógyszer, legalábbis nekem. Szorongásoldó de időnként sokkal nagyobb szorongást okoz. Nagyon könnyű rászokni is. Azok szokták dicsérni akik hosszú éve szedik, és már régen függők.
2011. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált.Nekem súlyos depresszióm és hangulatzavarom van.

A frontinba egyeztünk meg a dokival,mert ezt nem kell minden nap szedni. (nem szeretnék függő lenni)

Ha nagyon ideges vagyok ,gyomoridegem van,vagy nem tudok aludni csak akkor veszek be.

Ez heti 1-2 db.De volt olyan ,hogy napi 3-t kellett bevennem. És volt olyan mikor 1 hétig egyet sem.

A lényeg ne szedd minden nap,csak ha már úgy érzed,hogy kell.

2011. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!