Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Mivel gyógyíthatom?

Mi lehet ez? Mivel gyógyíthatom?

Figyelt kérdés

minden alkalommal, amikor távol vagyok legalább egy napra itthontól, tehát máshol alszok stb előjön ez a hasfájás. elrontja az egész napom, meg másokét is.

nem görcsölés, inkább olyan érzés, mintha ezer kést szúrnának a hasamba járni alig tudok ilyenkor..

elmegy az étvágyam is, volt, hogy egész nap semmit nem ettem emiatt.

valami gyógyszerre vagy akármire lennék kíváncsi, ami meggyógyíthatja, vagy megelőzheti ezt... köszönöm


2011. jan. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

csak akkor van, ha nem otthon vagy?

akkor ez lelki eredetű, pszichológus segíthet

2011. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichés háttere van!!!
2011. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hm
2011. jan. 18. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek hasonló volt a problémája. Mikor befejezte a gimit, egyetemre ment, és felköltözött pestre, de olyan rosszul volt, hányt, a hasa görcsölt stb. hogy ott kellett hagynia a sulit, és levelezőn folytatnia. Ő pszichológushoz ment, ott annyi derült ki hogy elég durva szorongása volt magától egy nagyvárostól (amúgy vidéken él). Megoldást azonban nem nagyon kapott, de nem is bánja. Otthon él, és dolgozik.
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen tünetem amikor 16 évesen nem mertem elmenni wc-re /nagy dologra/ mert korombeliekkel voltam egy házban. Igaz egy hét után jelentkezett de akkor rosszullétig.
2011. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!