Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fül zúgás ellen van valami...

Fül zúgás ellen van valami hatásos készítmény?

Figyelt kérdés

cseng zúg a fülem mivel lehetne kezelni hogy elmúljon

mitől lehet? még sosem volt


2011. jan. 27. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de egy ismerősöm ment ezzel orvoshoz, kivizsgálások hada negatív lett, de a ct-n kiderült, hogy van egy értágulat az agyában és sürgősségi agyműtéte volt, mert bármikor elpattanhatott volna

persze ezzel nem szűnt meg a fülzúgása, arra annyit mondtak, hogy ezzel együtt kell élnie, nem tudják, mitől van

2011. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma voltam orvosnál mosta de azt monta nem tudta kimosni rendesenn lehet ezért zúg?
2011. jan. 27. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zug mar negy eve,tobb oka lehet,pl.magas vernyomas,agyi erkeringes zavara,en neurologusnal voltam,kivizsgalt,nem kuldott ct-re,felirt ket gyogyszert mely kozul a Bilobil,amit kiprobalhatsz,serkenti az agyi verkeringest.Menj neurologuzhoz,mert lehet ful problema is(kozepful)
2011. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja es altalaban 70 szazalekban nem lehet megszuntetni a zugast,egy ismerosomet meg is mutottek kozepful gonddal es most is zug.
2011. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!