Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka a napok óta...

Mi lehet az oka a napok óta tartó gyomorfájásnak? (olyan, mintha száz tűvel szurkálnának belülről)

Figyelt kérdés

Ezt az érzést ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valaki éhezik és attól jön ki az a jellegzetes gyomorfájás. Viszont én rendesen eszem napi 4-5 alkalommal, normális mennyiségeket. Nem vagyok se túlsúlyos, de sovány, se terhes.

Ha eszem, ha nem ugyanúgy fáj. Mi lehet ez?


23/L


2011. jan. 28. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyomorfekély
2011. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyomorfekély? Ez mondjuk elég súlyosnak hangzik, és nem is értem hogyan lehetne, hiszen sosem koplaltam, nem érzem hogy baj lenne a gyomorsavval sem, rendesen étkezem.
2011. jan. 29. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a rekeszizmod fáj. Ez akkor van ha megerőltetted magad. Nem volt ilyen véletlenül? Vagy olyan gyógyszereket szedtél (gyulladáscsökkentők) amitől szintén fájhat. A gyomorfekélyes fájdalomra jellemző, hogy az közvetlenül az étkezés után szűnik meg, és a gyomor kiürülésének előrehaladásával fokozatosan visszatér. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyomorfekély nem fáj. Főleg nem kezdetben. Menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki. Biztos kitalál rá valamit, vagy kikérdez, szakszerűen. Pl mikor kezdődött, és mi után, miket eszel rendszeresen, milyen gyakran jársz WC-re, stb.
2011. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor biztosan nem gyomorfekély, megnyugodtam.

Egyik napról a másikra hirtelen jelentkezett, és evéstől-nem evéstől függetlenül folyamatosan fáj. Cataflam hatott kb. fél órán keresztül, utána megint fájt. Szóval gyógyszert sem érdemes rá beszedni. :(


Próbálgattam, hátha kaja okozza, ettem diétásat is, normálisat is, semmi nem segít. Wc-zés rendben van, semmi sem változott meg, semmi sem rendellenes.


Akkor doki lesz belőle. Gondoltam azért megkérdem itt, hátha valami banális dolog, amiben sokaknak van tapasztalata.

2011. jan. 30. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem volt gyomorfekélyem, így azt tudom, hogy milyen. És esküszöm, köze sincs olyan érzéshez, mintha ezer tűvel szúrkodnának belülről. Ezt az általad jól leírt érzést inkább a zsibbadásra szoktuk mondani. De a gyomrod nem zsibbad. Szerintem. Sünivel sem lehet kapcsolatos. Nem tudom. Ha nem múlik, akkor doki.

2011. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lenyeltél 100 tűt
2011. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!