Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltam orvosnal es azt mondta,...

Voltam orvosnal es azt mondta, hogy a vegetativ idegrendszeremmel van baj (mellkasi fajdalom, alvaszavar, szedules, stb. ) Ki is irt egy gyogyszert, de ezen kivul van-e meg mas gyogykezeles marmint nem gyogyszeres?

Figyelt kérdés
Ha lehet pontosan kellene nekem a gyogymod.
2009. febr. 9. 12:54
 1/3 anonim válasza:
17%

szia,

Szerintem mindenképpen van, bár én nem vagyok orvos,de a saját vér terápiával kellene foglalkoznod, Belinkelem a cikket és olvasd el.

[link]

2009. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódás, gond nélküli nagy séták, korai kelés, tusolás végén hideg vizes tus, elfoglalni magad sok mindennel, soha ne unatkozz, keress olyan embert aki Te tudsz segíteni, mert ő tényleg beteg, Tőled betegebb. Keress közösséget, pl. egy kersztyén imaközösséget, járj el heti egyszer biblia órára.
2009. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteid nem mulnak a gyogyszeres kezelés ellenére sem,kérj beutalot a területi pszichiátriai gondozoba.Ez nem azt jelenti hogy hülye vagy!Ezek a tünetek sok féle betegségre utalhatnak,pánik betegség,depresszio.A társaság is jó ötlet,de ott sajnos nem gyogyitanak.
2009. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!