Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legjobb haserősitő...

Outsider kérdése:

Melyik a legjobb haserősitő gyakorlat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az amelyiket gyakorolnak!

A legegyszerűbb a felülések végzése. Lényeg naponta csinálni, lassan, nem lendületből. és a számot emelni!

2009. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én nem ajánlom a teljes felüléseket! Inkább félfelülésekkel próbálkozz, mert az nem károsítja a gerincedet!
2009. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, már késő, de a diet.com-on találsz egy csomó fajta felülést. Én még az oldalra nem néztem fel, én youtube videón láttam, amikor felülésfajtákat mutattak be, és a videóban ki bolt írva a link. De hasizomerősítésre jó az is, ha felkapaszkodsz valami rúdra (akár a játszótéri mászóka rúdja is jó) és felhúzod a lábaidat. ezzel a hasad alját tudod erősíteni, ami a hasnál a legproblémásabb rész. Meg hát a karod is erősödik tőle. Egyábkánt a has aljára jó az is, ha fekszel és felemeled a lábaidat úgy, hogy közben egyenesek. De csak addig emeled fel, hogy érezd, hogy az alsó hasizmod dolgozik. És így kell tartani egy darabig. Gyertya gyakorlat is erősíti a derekat.
2010. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
felülés, naponta 100-200 vagy amennyit bírsz. ennél még nem hallottam hatékonyabbat. persze a hatáshoz eltelik 1-2-3 hónap.
2016. febr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A felüléseknél sokkal hatékonyabb és derékkímélőbb a lábemeléses gyakorlatok. Ennek a legmagasabb szintje a függeszkedésben végzett 180 fokos páros, nyújtott lábbal végzett lábemelés. Úgy olvastam Bruce Lee-nek is ez volt az egyik kedvenc gyakorlata.
2021. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!