Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig tarthat még? :S

Meddig tarthat még? :S

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdődött az egész betegség..vagyis influenza. Azóta voltam már orvosnál, kaptam egy szatyor gyógyszert, szedem is őket. Lázam már elmúlt, de még mindig iszonyatosan köhögök, ráadásul hangom sincs. Sokáig tarthat még?:S Csak értelmes válaszokat várok.
2011. febr. 10. 18:18
 1/7 Aniangyal válasza:
Ne aggódj, ha lázad már nincsen akkor már nincs gond, a köhögés még 3 hétig tarthat, de el fog múlni hidd el, én is voltam már így, Igyál Robitussin-t.
2011. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hétig?? Ilyen intenzíven? Atya ég..
2011. febr. 10. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
már szinte fáj mindenem a köhögéstől..
2011. febr. 10. 18:43
 4/7 Aniangyal válasza:
Nem biztos hogy még 3 hétig köhögni fogsz, de legkésőbb addigra el kell hogy múljon, egyelőre a légutad tisztul, ez egy védekező mechanizmus. Robitusin vagy valamilyen köptető használ, illetve a kamilla gőzölés. Tudom milyen rossz, énnekem is volt és túléltem.
2011. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hamar túlleszek rajta..
2011. febr. 10. 19:01
 6/7 Aniangyal válasza:
Jobbulást kívánok neked!
2011. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!