Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen? Ez baj?

Miért vagyok ilyen? Ez baj?

Figyelt kérdés

Olyan mintha érzékeny lennék(vagy lehet az vagyok:S), de mégsem mert ez olyan fura. Félek hogy a körülöttem lévő emberek valamiért nem szeretnek vagy ellenem fordulnak. ma a suliban egy olyan srác aki még fél év alatt egyszer sem húzta fel magát, ma rám támadt, persze 10 perc mulva hülyültünk tovább, de akkor is egész nap szar érzés van bennem főleg hogy ő kezdte. és körülöttünk állt a sok srác "semlegesen" senki sem védett senkit, még tiszta olyan ilyenkor mintha utálnának engem. nem tudom miért.

pedig ha végiggondolom tudom hogy nem. az egyik legjobb haverommal egyik nap összeszólalkoztam, és azt mondta hogy "vedd már észre hogy mindenki utál". utána 1 embert tudott felsorolni, és aztmondta hogy azért mondta, mert hirtelen nem tudott mit visszaszólni. de mégsem vagyok benne biztos hogy ez igaz :S

érdekes, hogy az én boldogságom nem attól függ, hogy mit kapok/milyen játék satöbbi, hanem hogy a körülöttem élő emberek(családom kívül) szeretnek-e.

Azért írtam hogy családon kívül, mert a családban mindenki szeret mindenkit.

Szóval a feljebb írtam miatt tökre rossz kedvem tud lenni :S

eddig akárhányszor írtam ide ilyen jellegő kérdést, hogy valami zarar, rossz kedvem van miatta, azt a választ kaptam, hogy ez azért van mert ebben a korvan vagyok, ők is ilyenek voltak( mármint a válaszolók ).

15/F


2011. febr. 11. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Teljesen más a középiskola. egész nap piszkál mindenki mindenkit, de van amikor valami rosszul sül el és valaki hú de neki akar menni valakinek. (nem járok gyenge suliba, de erősbe sem) akik eddig nagyon jóba voltak. de 10 másodperc alatt meg akarják ölni egymást.
2011. febr. 11. 20:46
 2/4 Yumiko ***** válasza:
100%
Hát a kort én is megemlíteném, de nem hiszem, hogy ez lenne a fő ok! Van az úgy, hogy az ember néha úgy érzi, hogy senki sem szereti a környezetében, és saját magát beleringatja ebbe a hitbe... Ezen csak az tud segíteni, ha erőt veszel magadon, és kicsit jobban rálátsz dolgokra, mert nem hinném, hogy mindenki utálna... Alapból veled se lennének, ha utálnának... Néha az ember azt is érzi, hogy egy kicsit magányra vágyik, és akkor kissé magába zárkózik, de félre ne értsd, ez nem depresszió meg hasonlók. Kell ez nekünk, hiába vagyunk társas lények. Lehet egy kis érzelmi válság, amikor mást érzel, mint ami valójában van! Szerintem ez hamar el fog múlni nálad, de persze segítened is kell benne, mert amíg folyton azt gondolod és ettől az az érzésed támad, nem leszel előrébb!
2011. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) de amúgy csak akkor vagyok ilyen ha valami ilyen konfliktusos helyzet vagy más kellemetlen szitu ér. Amugy elég jók a napjaim, ezeket leszámítva.
2011. febr. 11. 23:09
 4/4 Yumiko ***** válasza:
Senki sem szereti a konfliktusokat, és lehet, hogy te másképp éled meg ezeket. De ez nem baj, hiszen mindenki máshogyan reagál bizonyos dolgokra!
2011. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!