Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyszermérgezéstől, vagy...

Gyógyszermérgezéstől, vagy láztól?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos dologról van szó.Lázas vok péntek óta,a számon lett egy pici hólyagocska,amit tegnap délelőtt sikerült jól kirágnom kínomba,mert olyan zsibbasztó érzés volt.Jó nagy fehér valami lett ott,amitől felpuffadt azon az oldalon az alsó szám,de belülről is,pedig ott nem rágtam meg,csak kívülről,vagyis a szám tetején.Összefügg a kettő,vagy a lázcsillapító mellékhatása,és meghalok-e tőle??
2011. febr. 13. 16:00
 1/9 anonim válasza:
Ne beszélj butaságokat hogy halnál meg tőle? Nekem is volt ilyen csak nekem az antibiotikumtól. Hagyjátok abba a gyógyszer szedését különben nem múlik el!!
2011. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg!
2011. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,és az is normális,hogy be van dagadva?
2011. febr. 13. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
persze hogy normális
2011. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de még belülről is bedagadt,elég rendesen...,mit javasoltok,mivel lehet gyógyítani?valami kenőcs? remélem tényleg nem a gyógyszer mellékhatása...
2011. febr. 13. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

A láztól keletkezett...


Hamar el is múlt volna, ha nem éri "baleset".


Ne szakítsd meg a gyógyszer szedését.

2011. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
glikosept oldattal ecseteld
2011. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm...:) kicsit nyugodtabb vagyok
2011. febr. 13. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóra meg ne hallgass. Az antibiotikum kúrát nem szabad félbeszakítani.
2011. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!