Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Influenza után gége-garatgyull...

Influenza után gége-garatgyulladás?

Figyelt kérdés

Elmúlt már az influenzám,csak a köhögés maradt meg.Köhögésnél nagyon fáj,szúró égő érzést érzek a mellkasomnál és pindurkát szúr a hátam is!


Tudok valami házi praktikát?


2011. febr. 15. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne nevessetek ki, de valahol hallottam, hogy éjszakára disznózsírral kell bekenni a mellkast, jól bedunsztolni, és reggelre kutya bajod. Még nem próbáltam, de valami népi gyógymód féle lehet.
2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azzal tudlak nyugtatni, nem vagy egyedül! 4 napig 38-39 fokos lázam volt, erre megkérdezte a doki "Akkor holnaptól megy dolgozni?". Köpni-nyelni nem tudtam. Ő mondta, hogy vírus, én meg az ájulás szélén, és minden porcikám fájt, hiszen magas lázam volt, erre ilyet kérdez. Ja, és mondtam neki, hogy valami van a hörgőimben, de nem szakad fel. Nem kapok rendesen levegőt, fáj a fejem és a torkom, meg a fülem is a köhögéstől, a hátamról nem is beszélve. A hátamat meghallgatta, a hörgőimet nem. Ezek szerint rám is ez vár...
2011. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen a disznózsírosat Én is hallottam már,de olyan soká lesz még este..!

Hagyma héját,ha megfőzöd teának az is jó köhögésre,de nekem ég az egész gégém+garatom!Erre kellene valami (próbáltam már mézet enni,de ez sem vált be)!

2011. febr. 15. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
11:07 Dokihoz nem akarsz visszamenni? Nekem pont ma kell. Nyilván most is lesz*rja, mint múltkor, a panaszomat... Hársfatea mézzel nekem mindig segít - viszont ez nekem ingerköhögés. Olyan, mintha vk ülne a mellkasomon, és irritál belül vm.
2011. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék visszamenni dokihoz csak csütörtökön,ha addig nem múlik el,mert dolgoznom kell és mikor dolgozom dolgozik a dokim is csak csüt nem!
2011. febr. 15. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
11:07 Hát igen... Engem is nagyon várnak vissza dolgozni, de csak ha nem fertőzöm meg őket.
2011. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan fontos ember,de engem akkor is visszavártak,ha fertőzök..!Kevesen vagyunk-sok meló!Na mindegy egyenlőre nyomom magamba a mézet..!!És meglátom,hogy alakul!!


DE VALAKI VALAMI ÖTLET????

2011. febr. 15. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdező, de ha betegen mész vissza, akkor a szokott munkádnak a felét sem tudod elvégezni. Ráadásul a munkatársaidat is végigfertőzöd, akiknek szintén lecsökken a munkaképessége. Aztán hiába ordít a főnök, hogyha nem tudjátok elvégezni a munkát! Megjegyzés: ha ő is megfertőződik, akkor ő is csak jelbeszéddel, vagy írásban fog tudni ordítani.
2011. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:07 vagyok. Most jövök a dokitól. Kioktatott, én meg sztem orvost váltok. Mondjuk ketten vannak váltásban. Ennél feltűnően nincs senki, amúgy meg fullra. Olyan, mint Konrád a Jóban Rosszban c. sorozatban. Sztem ez is katona volt. Azt mondta, mert nekem meg a torkom és a középfülem gyulladt be a köhögéstől, hogy Rhinatiol köhögéscsillapítót szedjek. Ja, meg Strepsilst a torkomra.

Igaza volt az egyik válaszolónak, hogy betegen a munkád felét se tudod elvégezni. Nekem állandósult a fejfájásom a köhögéstől... Rám most úgy berágott a főnök, hogy egy szót se szólt a fejleményhez. Mintha legalább is én kértem volna, hogy hadd legyek már lázas napokig, ugyan hadd köhögjem már ki a tüdőmet is, hadd fájjon már a torkom meg a fülem is, és hadd kapjam csak a fizum felét... A doki meg... Ez a köhögés eltart hetekig. Jó, csak én meg nem bírom ki ezzel a köhögéssel, fejfájással, torokfájással, fülfájással hetekig, ráadásul mindenki engem b*szogat! Komolyan felmerült bennem, hogy ki fognak rúgni, mert hosszasan voltam beteg.

2011. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó!Nem kell lehurrogni,nem vagyok beteg,köhögök és ég a légcsövem!Minden betegség az első két nap fertőz!Én egy hete beteg vagyok,ergo már nem fertőzök!ÉS:maximálisan el tudom látni a munkám,sőt még segítek is a többieknek,de a dokim is megmondta,hogy ez az influenza 1 másfél hét!És mivel én egy sima nátha nátha után is köhögök 1 hétig így vissza mentem dolgozni!A doki engedett vissza:azt mondta,hogy gyógyult beteg vagyok!Ennyi
2011. febr. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!