Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Szerintetek?

Mi lehet ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja folyamatosan fáj a hasam jobb széle, lenn. Először csak néha kicsit beleállt és szúrt, most viszont már olyan is van, mint pl. tegnap éjszaka, hogy annyira görcsöl 9-10 órán keresztül egyfolytában, hogy nem bírok aludni, állni, feküdni, görnyedten járkálok mindenhová.

Volt már valakinek ilyen? Mikor fog elmúlni?


2011. febr. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kitapintod, kemény? Megvan még a vakbeled? Esetleg felfázhattál? Lázad nincs?
2011. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb oldali petefészek gyulladás. Menj ovoshoz, magától nem valószínű hogy elműlik.
2011. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Érdemes lenne elmenni a háziorvoshoz, hogy tapintsa meg, nem-e lágyéksérv! Nézz utána nyugodtan a neten. De azért remélem, nem az!

2011. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmentem tegnap délután, hogy nagyonnagyon fáj a hasam, de közölte a doki, hogy máshonnan szerezzek igazolást... Vakbelem megvan még, lázam szerencsére nincs.

15 éves vagyok, de nem hordok rövid cuccokat, pláne nem télen (atléta, harisnya, minden).

Köszönöm eddig a válaszokat.

2011. febr. 16. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz és borítsd rá az asztalt!

Mi az, hogy nem vizsgál meg? Ilyen nincs! Ne hagy magad! Mond el neki, hogy nem tudsz már aludni tőle, és hogy nézze már meg mert neked nagyon fáj! Ha ezután sem vizsgál meg akkor keress egy másik orvost!

2011. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes orvost váltanod... Hasi fájdalmat sok dolog előidézhet, többek között vakbél gyulladás is. (Bár ha nincs lázad, akkor nem valószínű, és nem szokott egy hónapig "kivárni")De aki ennyivel elsiklik egy görcsös hasi fájdalom mellett, hogy máshonnan szerezz igazolást az súlyos esetben akár az életedet is veszélyeztetheti.

Mindenesetre minden fájdalom ami ilyen hosszú távon fennáll veszélyes lehet.

(Egyébként az orvosod felelőtlen. Persze lehet, hogy személyes problémái voltak, de a beteget nem lehet ennyivel lekezelni.)

Egy orvostanhallgató

2011. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvolt életem első műtétje!

Lenyeltem egy pénzt (nem tudom mikor, nem is emlékszem rá, de a doki szerint álmomban, és lassan tartott, amíg elért a vakbelemig), és ki kellett szedni onnan.

Már kutya bajom!

Azt mondták, ha rögtön bemegyünk a kórházba, meg bírták volna hashajtóval vagy beöntéssel is oldani. Hihetetlen, nem?

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 24. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!