Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lekaparom az anyajegyemet...

Ha lekaparom az anyajegyemet az tényleg halált okoz?

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam...
2011. febr. 18. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
elrákosodhat
2011. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha elkaparod, vagy bármilyen mechanikus sérülésnek kiteszed, akkor van rá esély, hogy átalakul melanomává, amely adhat sok helyre áttétet, többek között az agyba is.

Ilyen módon okozhat halált, de nem feltétlenül alakul daganatossá a lekapart anyajegy.

2011. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert véletlenül lekapartam :S
2011. febr. 18. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

RIP :-(



A viccet félretéve nézesd meg bőrgyógyásszal, valószínüleg nem lesz semmi bajod. :-)

2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés. Menjél el bőrgyógyászhoz, ha szükséges akkor majd leszedik.
2011. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy csak megkapartam de nem lekapartam.Vérzett de nem lett semmi más probléma.Kössz a válaszokat!
2011. febr. 18. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért menjél el bőrgyógyászhoz és mutasd meg a biztonság kedvéért. De nem valószínű , hogy nagy bajod lesz belőle.
2011. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam, nem muszáj lekaparni, az bőven elég, ha megsérült. Nem feltétlen lesz belőle baj, de tényleg nem árt a bőrgyógyász.
2011. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!