Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem vérzik soha sem az...

Miért nem vérzik soha sem az orrom?

Figyelt kérdés

19 vagyok volt már sokszor magas a vérnyomásom is de egyszer sem vérzett az orrom.

Az életem folyamán sem most is olyan érzésem van mintha az orom tövénél nyomna valami de nem vérzik vagyis nem akar vérezni... én ennek örülök de nem baj az ha sosem vérzik az orrom? sokszor jó lett volna mikor magas volta vérnyomásom.

amúgy ha valakinek vérzik az orra az utána felfrissülést érez? bocs ha hülye kérdéseket tettem fel de számomra ez furcsa mert mindenki orrvérzéssel küzd én meg nem


2011. febr. 21. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyere, beverem, majd akor vérzik:)

Viccet félretéve a magas vérnyomásra nem az orrvérzés a megoldás, először is meg kell próbálni levinni táplálkozással, pl a só elhagyásával, ha nem megy, akkor orvoshoz fordulni és beszabályozni.

2011. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te mázlista! Nekem minden nap vérzik egy kicsit, pedig alacsony a vérnyomásom. Nem hiszem, hogy valaki is felfrissülést érez, ha vérzik az orra. Szerintem inkább örülj, hogy te csak egy irányból menstruálsz! :)
2011. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiu vagyok :D sebaj elnézem :D
2011. febr. 21. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
huppsz, bocsi! Nem tudom, miért gondoltalak lánynak, szokásom magamból kiindulni! :) Ám még mindig fogalmam sincs miért nem vérzik az orrod, szia! :)
2011. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem kb úgy heti szinten vérzik az orrom és igen, utána teljesen felfrissülök..

olyan mint a drog, a végén már rendesen várom hogy mikor lesz újra:D

2011. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!