Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájhat a derekam éjjel a túl...

Fájhat a derekam éjjel a túl kemény matractól?

Figyelt kérdés

Lecseréltük az ágyunkat pár napja, és éjjelente azt veszem észre, ha hason fekszem utánna alig bírok megmozdulni, úgy fáj a derekam. Keményebb habszivacs matracot vettünk. Előtte kicsit puhább rugós volt.

De nem tudom, hogy most a derékfájás a matractól van-e, vagy kicsit megfázhatott a derekam, és nappal szétmozgom, de éjjel bemerevedik?

Hisz éppen azt hittem a keményebb matrac egészségesebb, azért vettünk azt. Elrontottuk?


2011. febr. 26. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem rontottátok el, egészségesebb a keményebb matrac. Lehet a puha miatt "rossz" testtartást vettél fel éjjel és az átállás nehezebb, ez pár nap/hét múlva beáll
2011. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy a kemény matrac okozza. Nekem is az van lassan 3 éve és ha hason fekszek, akkor nekem is "beáll" néha a derekam. Egyértelmű, hogy a matrac miatt.


A keményebb matrac pedig nem feltétlenül egészségesebb.

2011. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!