Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van télen folyton...

Mitől van télen folyton bedugulva az orrom? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy allergia, de nyáron nem jön így elő, ha iszok tejet, vagy iszok bodzateát... Mert általában ezek is előhozzák télen. Ha nem iszom, akkor is előjön, ha hidegre megyek, vagy itthon nincs túl meleg.

Van rá valami egyszerű gyógymód? Voltam orvosnál, nem tudott mit mondani még. Csak elküldött vizsgálatokra, meg adott Rhinocort orrsprét, de nincs valami egyszerűbb megoldás?

Olyan meleget nem tudok csinálni, amitől elmúlna és néha így is ki kell menjek hidegre, szóval ez nem megoldás...

Amúgy minden válasz érdekel. Köszi.

Ja és nem dohányzom, próbálok egészségesen élni... Nem attól van.


2011. márc. 1. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem használsz orrsprayt állandóan? Ha valaki túlságosan rászokik, pont az ellenkező hatást vált ki, mint amire kitalálták.
2011. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem. Direkt szüneteltetem néha, mert tudom, hogy az sem jó folyton. És használ is a spray, de ez nem megoldás, mert életem végéig nem akarok szteroidos orrsprével fújkodni.

De azért köszi :)

2011. márc. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!