Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő alatt lesz változás?

Mennyi idő alatt lesz változás?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, és naponta szoktam manapság 10 fekvőtámaszt és 50 felülést csinálni, naponta eszek tojást és sajtot, mennyi idő alatt érhető el változás?

vagy ez így jó edzésterv? :S


2011. márc. 4. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
10 fekvőtámasz és 50 felülés? :DDD Hűűűűha :D Majd kb 15 év múlva látszik is valami :D
2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez biza nem elég a fejlődéshez! Olyan 70 fekvő és 200 felülés már igen,de okosabb lenne valami edzéstervet letölteni,és az mellé berakni az egészséges,fehérjedús ételeket.Egyébként szerintem a rendszeres edzéssel 2-3 hónap múlva látszik valami.

Nézz utána a neten Taylor Lautner edzéstervének,Ő elég szépre kigyúrta magát pár hónap alatt.

Sok sikert!

2011. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szóval akkor ez nem elég, és fél év alatt sem lehet változás

csak mert nem vagyok valmi izmos, és van rajtam kis felesleg is :S

vagy ha pl úgy lenne meghatározva hogy hány perc kéne melyikből, akkor 5perc felülés elég (nálam kb 80at jelent az)

és a fekvőtámaszt meg még fejleszeni kell, mert bevallom nem rég tanultam meg csinálni párat :S

2011. márc. 5. 11:38
 4/8 A kérdező kommentje:

és az úgy milyen lenne?

10 fekvőtámasz

50 felülés

10 fekvőtámasz

50 felülés

10 fekvőtámasz

és ezt du.-tán megycsinálni+este?

az napi 200felülés és 60 fekvő támasz :D csak nem egy sorozatban :D

(mert most az elöbb kipróbáltam, 10fekvőtámaszt tudok megcsinálni egymás után, utánna meg nehéz lesz :S és a 4szer 10 fekvőtámasz utolsó kinyomását meg nem bírtam kinyomni már :S

2011. márc. 5. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
jah, az elsőnek írom: nem úgy gondoltam hogy akár 10 év múlva is ezt csinálnám, mert akkor már többet kéne mindenből :D de a lényegét megértettem, és köszi :D
2011. márc. 5. 12:41
 6/8 A kérdező kommentje:
és a napi tojás és sajt elegendő?
2011. márc. 5. 13:36
 7/8 A kérdező kommentje:

10 fekvő ment, utánna 50felülés is ment, 10 fekvő megin ment, a 50felülés nehézkesen de megvolt, de a 6 fekvámasz után nem tudtam kinyomni már magam, akkor ez elegendő ha ezt naponta 2 szer megcsinálom? :D

(persze úgy hogyha majd jobban megy, emelek a darabszámban)

2011. márc. 6. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Te figyelj már.12:38-nál konkrét 2 betűt sikerült lecsalnod, de nyomtál egy pontot a rövidítés miatt(amit ugye nem is jól használtál)meg egy kötőjelet is, amivel tulajdonképp semmit nem rövidítettél.Ha nem vagy tisztában a szavakkal és a rövidítés szabályaival.


Első körben tanuljál fekvőtámasz és felülés helyett, mert az fog meglátszani rajtad, hogy nem tanultál.Aztán gyúrhatsz.10 fekvőtámaszt.Ez jó.Nem maradt le egy nulla?

2011. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!