Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » HELP Ez emiatt lehet?

HELP Ez emiatt lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap rokonlátógatóba voltunk, egészen éjfélig-fél 1-ig, és nagyon szeretnek enni az ismerőseink is, mi is :) annyi süti, sós édes stb volt, és ugyan igyekszem magam visszafogni ilyen téren - normális súlyú vagyok, átlagos alkat, heti 2-3 óra sport - hisz tudom hogy egészségtelen a sok cukor meg hízlal, de tegnap elszaladt velem a ló, és annyi sütit befaltam :S

És nem vagyok éhes. Ma felkeltem fél 9kor, és semmi. Csak teát - édesítő nélkül - kívánok meg vizet. Nem is ettem ma semmit :S

Székletem volt nem is kevés de még mindig érzem hogy "van" bennem a tegnapi kajából. Ez azért lehet mert

a, az emésztőrendszerem megterheltem?

b, az energianyerés a tegnapi kajából történik még? Mármint tuti az 1 napi adagom 3szorosát vágtam be...

c, az emésztőrendszerem most pihenni akar, és nem is kíván semmit, szal jobb nem is ennem most?


HELP


2011. márc. 5. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, lehet ettől.

Tarts egy nap böjtöt, hogy pihenjen az emésztőrendszered, természetesen a folyadékbevitel legyen meg! (Meg ugye éhgyomorra ne végezz megterhelő fizikai munkát, szóval ne fuss, meg gyúrj, meg ilyenek.)

Legközelebb meg ne egyél sokat. :D Csak eleget.

2011. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!