Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az IBS megszüntethető, ha a...

Az IBS megszüntethető, ha a stresszt teljesen kiiktatjuk az életünkből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A stresszt teljesen nem lehet kiiktatni.Maximum lehet máshogy kezelni, pl relaxációs technikákat elsajátítva.
2011. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te magad tudod kezelni, és mérsékelni. Megszüntetni sajnos nem lehet:(( tapasztalat!
2011. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így igaz...ahogy az elöttem állok szóltak.Én Ibs beteg vagyok,de sajnos még nem jöttem rá,hogy csináljam a teljes életmódváltást:-(.
2011. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kiváltó ok és ezt feloldják akkor meggyogyul bárki ..

erre jó példa a kinos betegségek gyógyszállója c doksifilm is

Egy történet a kinos betegségek gyógyszálloja c. filmből - ez egy film ahol a betegek még azt is vállalják hogy a beöntésnél is jelen legyen a kamera + az eredményeket is megmutatják ami a Wc ben látható -ezt azért irom le hogy érzékeltessem nem kamu hanem a valoságot probálja bemutatni :


egy fiatal lány súlyos székrekedéses már 9 éve . orvostol orvosig járt kivizsgálás majd diagnozis IBS - mást nem tud tenni mint étkezési szokásain változtat - ( megjegyzem sokaknak már ez is komoly konfliktus !!) hashajtó teák fájdalomra gyogyi - ne egyen semmi károsat !!!! "beleteszik a félelemet az emberbe" ehetem -nem ehetem -mi lesz ha .....? ide jó ez az idézet :

"Ezek az válság forgatókönyvek az evolúció korai szakaszából származó biológiai logikát követik.

Az állatoknál tényleges események indítják be őket, az embernél viszont képzeltek vagy szimbolikusak is"

itt tart a modern orvostudomány ...

"a gyógyszállo alapbol mindenkinél 7 napos léböjt kurát alkalmaz ami mellett beöntést végeznek maguknak a betegek - közös Programokat szerveznek mert ha együtt vannak sokkal jobban telik az idő is és ha valaki elgyengülne a többiek bátoritó szavaival átlendül a nehéz pillanatokon (KÖZÖSSÉG - IGAZI CSAPAT !! )ez a fizikai része a dolognak -

De ugye mint ök is sejtik itt valami pszihés dolog van minden betegség mögött -és ezt is kezelik


a betegek különféle kezelés sorozaton esnek át -masszázs kristályterápia joga stb -ja és a lényeg -egy fiatal fiu aki EFT alkalmazva megprobálja kideriteni mi is lehet a kiválto ok ami az egész mögött mindig ott van az agyban -tudatban .

és lám lám kiderült a lány kb 10 éves lehetett amikor a szülei folyton veszekedtek néha már elég durván -a lány a szobájában hallgatta a veszekedést de nem mert akart kimenni Wc- re nehogy ezzel még jobban felidegesitse a szüleit (megjegyzem ilyenkor a gyerekbe egy félelem uralkodik el -nehogy Ő maga legyen a célpont és kapjon egy két nyaklevest -ami sokszor előfordul ilyen helyzetekben ,a gyereken vezetik le a dühüket a szülök )

Visszatartotta inkább több órán át !! és ez volt az ami miatt kialakult benne maga a betegség -EFT vel sikerült is szépen oldani a belső feszültséget félelmet - aminek az lett az eredménye hogy 9 év után !!!! - a kezelés 10. napján /ha jol emlékszem) reggelli ébredés után érezte mennie kell a Wc re -elmondása szerint elöször ki is ment de nem produkált semmit -majd visszament és kb 1 óra mulva ujbol rátört a szükség ingere

és akkor már "alkotott is " azt a boldogságot amit a lányon TV keresztül is látni lehetet leirni is nehéz - még el sem hitte hogy mi történt vele ,semmiféle hashajtó és egyébb szer nélkül sikerült végre az ami minden ember természetes szüksége nap mint nap "-

csubi

2011. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!