Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Két problémám van,de nem tudom ,hogy összefügghetnek-e.


Pár hónapja a nyaki csigolyáim fájnak,ropog ha megmozdítom,de hétvégén elkezdett fájni végig a gerincem annyira,hogy tegnap pl nem tudtam felkelni. Nem meghúzódott,mert csak a gerinc vonalában végig,a csigolyák fájnak. Nincs gerincferdülésem,nem rég is nézték. Soha nem volt ilyen jellegű problémám. Versenyszerűen ugyan nem sportolok,de egész életemben aktívan és rendszeresen járok táncolni,szóval ezzel nem lehet gond.


A másik,hogy tegnap óta szédülök,de úgy hogy ha felállok ,kb majdnem összeesem. Évek óta fáj a fejem,voltam több kivizsgáláson,de nem találtak sehol semmit. Nem iszom túl sokat,de azért az 1 liter megvan naponta és egész életemben alacsony volt a vérnyomásom,de ilyet soha nem tapasztaltam.


Esetleg tud valaki valami tippet hogy mi lehet a probléma?


2011. márc. 7. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, h. összefügg a kettő. Ám nekem el vannak meszesedve a nyaki csigolyáim. Szédülök, zúg a fülem, néha zsibbadok, nekem is ripeg-ropog mindenem. Lehet, neked is hasonló problémád van, csak kicsit eltérnek a tünetek.
2011. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt, h. 21 éves vagyok, egészségesen táplálkozok, sportolok, szóval nem tudom, hogy lehetett volna megelőzni, a fene vigye el...
2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyaki csigolyák elmeszesedése miatt fájhat a fejed. Csináltass egy RTG felvételt, és menj csontkovácshoz. Hol laksz? Én Őrbottyánban tudok egy nagyon jót.
2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy 18/L

:/ Zala megyében lakom.

Én is erre gondoltam,de nem értem mitől lehet... :/

2011. márc. 7. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a csontkovács, hogy oldani kell a meszet, ezért igyak meg minden reggel, 2dl almaecetes vízben feloldott 1kk.szódabikarbónát.
2011. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!