Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorfekélyem van, hogy...

Gyomorfekélyem van, hogy mindig ég a hagymától a gyomrom?

Figyelt kérdés

Hagymát eszek 2napig ég, az első nap a legrosszabb, akkor aludni se tudok tőle, és mindig a gyomorszájamtól jobbra ég.

Reggelente szinte mindig fáj, és szintén ott.

Most a napokban ettem toroskáposztát töltött káposztát, mindegyikben volt hagyma, persze főve, de már szinte egész nap érzem ott jobb oldalt ezt a fájdalmat, már ma el is kezdek diétázni. Most égni nem ég, csak olyan mintha ott éhes lennék, és hányingerem van. Egyedül a hagymától szokott égni, de attól nagyon.


2011. márc. 9. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs gyomorfekélyed,lehet nem is a gyomrod ég, hanem az epéd nem bírja a hagymaféléket.Akkor iktasd ki az étrendedből.
2011. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma már vérvétellel meg lehet állapítani, hogy van e gyomorfekélyed. Ezt addig tedd meg, amíg ki nem lyukad a gyomorfal. Az epe probléma sose gyomorégéssel jelentkezik, hanem fáj a hátad. Oda sugárzik ki. Vagy körkörösen fáj.De addig is vegyél Optacid port és egy mokkás kanál port oldj fel 1 dl. vízbe és idd meg. De azt hiszem alapvetően az a baj, hogy keveset iszol
2011. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Napi 4-6liter csapvizet iszok, nyáron meg még többet.

Apukám ad majd nekem valami gyógyszert, lehet pont ezt, ami bevonja a gyomorfalát egy réteggel, mert neki is van 3fekélye, és túl van 2gyomorvérzésen.

Mondta már más is, hogy az epém lehet, pont ezért kérdezem, mert nem értek hozzá, de látom itt is megoszlanak a vélemények:)

Köszönöm a válaszaitokat.

2011. márc. 9. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt ellenőrzés nélkül bármi gyógyszert beszedsz, inkább menj el az orvosodhoz.
2011. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a víz mennyiség hihetetlenül sok, én is azt mondom menj orvoshoz, mert ez már kóros. Ennyit egészséges szervezet nem igényel. Csak azt nem értem miért itt kérdezel. Itt nincsenek orvosok!
2011. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gyomorfekélye nem csak egy orvosnak lehet, bármely embernek vannak problémái, nem azt kértem hogy megvizsgálj, csak hogy akinek van az írja le hogy ilyen e.


Én nagyon szeretem a vizet, ha nem lenne víz nem innék ennyit, van hogy nyáron leülök egy 45-50percre és megiszok 3-4 liter vizet, mert imádom, és nem vagyok cukros, sokszor küldtek már el vizsgálatra, de szerencsére semmi.

2011. márc. 10. 23:28
 7/7 UseYourBrain ***** válasza:
Egy körülbelül 60 perces intenzív edzés során elvesztett folyadékpótlás során maximum 8 dl víz ajánlott te pedig azt állítod, hogy megiszol 45 perc alatt 4 litert. Értem én, hogy ez az internet de ilyen ocsmány nagyokat azért nem kéne hazudni. Ennyitől simán vízmérgezést kap az ember...
2016. júl. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!