Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátnőmnek szívizomgyulladása...

Barátnőmnek szívizomgyulladása van, most kezdték kezelni. Szerintetek elhívhatom buliba, vagy inkább csakis pihenjen? 19

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Uh, nem hangzik jól, szerintem inkább ne bulizzon!
2011. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne bulizzon .A baj inkább az hogy ilyen helyzetben is csak a buli jár az eszedben.Az nem jutott eszedbe sem hogy esetleg te se menj?
2011. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jézusom,hogy lehet ennyi eszed?!

Naná,hogy pihenjen,az egészsége az első... :S Hogy mersz ilyet megkérdezni? Ez baromi nagy felelőtlenség.

2011. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyilván ismersz, hogy ilyet kijelentsél.. nyilván nem is egy piálós, discós ... több órás partyra gondoltam.
2011. márc. 10. 20:42
 5/9 A kérdező kommentje:

fontos háttér-információk: a barátnőm most szállt ki egy két éves kapcsolatból és más családi problémája is van, idegileg teljesen kivan tőle.. az egyetlen ami feledtette a bánatát, az a társaság.. és most kiderült ez a dolog (természetesen a gyógyulására koncentrál), az orvosok megmondták, hogy a sok idegeskedése rengeteget ront/nehezít a helyzetén.. ezért vacilláltam a két döntés között, és ezért nem is vetettem fel neki eddig az ötletet

a buli pedig a szomszédunkban lesz, egy laza.. kisvárosi dj bemutató partija..

de egy normális válasz is megtette volna (lsd:első válaszoló) hogy megerősítsen a döntésemben..

2011. márc. 10. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
nyilván 19 évesen gondolkodhatnál,mielőtt baromságokat kérdezel! aki beteg,és akinek az orvos azt mondja pihenjen,az nem megy partyzni sehová,hanem otthon pihen. ne kérdezz hülyeségeket,ha nem vagy képes elfogadni a véleményeket. ennyi.
2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagy képes felfogni a szitut, akkor kímélj meg ettől az "okítástól" .. nem tudom mit vártam ettől az oldaltól.. :D
2011. márc. 11. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát esetleg felmerülhetett volna benned az is, hogy hagyod a partit és meglátogatod...? Nekem jól esett, mikor jöttek a barátaim szórakoztatni, mikor tök beteg voltam... pedig lett volna fontosabb dolguk is.
2011. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

erről beszélek, hogy nem értesz semmit.. természetesen a bulit is a barátnőm kedvéért vetettem fel, és mivel a legjobb barátnőmről van szó, ma vele leszek, és a buli helyett filmezünk..

de látom nagyon rajta vagy az ügyön, köszönöm az aggódást mindkettőnk nevében :)

ezeken a szövegeken ő is nagyot kacagott

2011. márc. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!