Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha folyton merges...

Mit tegyek ha folyton merges vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanaban folyton merges vagyok...Este ugy tunik hogy minden rendben de amikor felkelek mar duhos vagyok.Es ez igy megy egesz nap.Mar nem birom,folyton sirhatnekom van,elont a szomorusag.Mi bajom lehet?Valakivel volt mar ilyen?Vagy van?
2011. márc. 9. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Számolj el 10-ig...

Szerintem nagyon stresszes lehetsz. Tudsz aludni rendesen?

Egyébként nem tudom mitől van, de sajnos mostanában én is elég gyakran szenvedek ettől.:s

2011. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szabó kike florez válasza:
0%
ne legyél mérges :D
2011. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szabó kike florez válasza:
43%
ne legyél sztrecskóóó!!
2011. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a depresszió okozott hasonló tüneteket, lehet, hogy csak a tavaszi fáradtság nevű nyavalya.

Igyál komló teát, nyugtat és ellazít, jól lehet tőle aludni, ahogy a sörtől is. Esetleg boltban kapható nyugtató teakeveréket, nekem az is bevált.

Egy kis kocka csoki is csodákra képes reggelente, lehetőleg étcsoki, jó magas kakaó tartalommal, és semmi kávé, csak tea!


A reggeli rohanástól szoktam még kiakadni, azon semmi más nem segít, csak ha előbb kelek, mint a család, nyugiban megiszom a kávémat, a teámat, elolvasom közben a híreket, ülve! reggelizek, felöltözök, és csak utána keltem őket is.

Ha időmbe belefér, akkor már elkészítem a reggelit is, és berakom a tízórait, így reggel csak a "szokásos" öltözködés miatti ribillió marad, nem kell egyszerre hat felé szakadnom. Így egy fokkal nyugodtabban indul a reggel.

2011. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aludni tudok rendesen.Mostanaban sok problemam volt a baratommal,nagyon sokat veszekedtunk es mar lelkileg kikeszultem.Es most mar hiaba minden jo de mar nem tudok nyugot maradni.Egyfolytaban csak sirnek es az ideg szet rag mar.
2011. márc. 9. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerezz be egy új pasit, olyat aki szeret, imád, és nem bánt soha.
2011. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy akkor rajzolok magamnak. Hihihihahaha. :( Én most érzem magam ilyen dühösnek, és úgy érzem szabadságra kéne mennem, csak az állataimat vinni, böjtölni, csak vizet akarok inni, nem akarom ezt a sok mérgező kaját enni. Boxolni akarok, friss levegőt, konstruktívan élni, építeni, tenni venni, nem a seggemet lapítani.
2014. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!