Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel - ahogy emeltem a...

Reggel - ahogy emeltem a biciklimet a lépcsőnél- meghúzódott egy izom a hátamon. Nagyon fáj még mindig, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fél órát masszírozták is, hátha segít, de csak addig nem fájt, amíg feküdtem és masszíroztak.Egyébként is nagyon hátfájós vagyok, de ez most nem csomó, nem letapadt izom, hanem húzódás. Ez magától jön helyre? Mennyi idő alatt? Lehet valamivel segíteni, pl. meleg zuhany vagy ilyesmi?Esetleg izomlazítót vegyek be? (Scutamil C)Az a jó, ha pihentetem, vagy az, ha tornáztatom??
2011. márc. 10. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Én a masszírozást ajánlom és próbáld pihentetni nekem is meghúzódott egyszer a hosszú hátizmom és fizikai terhelésnél még ma is elkezd fájni.
2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Azért remélem, hogy teljesen meggyógyul...
2011. márc. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!