Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet az betegség ha bírom...

Lehet az betegség ha bírom húzni az agyukat az embereknek a sok baromságommal? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Főleg itt, az oldalon. Csak sajnos, mire odáig jutnék, hogy teljesen fölhúznék valakit agyilag, addigra törlik a válaszainkat. :(
2011. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, hanem egy gyerekes szokás.
2011. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

úú az mekkora szopás:S

de én tényleg mindenkivel így vagyok anyámmal,tesómmal, még volt barátnőmmel is akit ami vissza szeretnék szerezni de jobban kielégülök azzal hogy felhúzom és tiszta ideg és csak dadog XDD

2011. márc. 10. 22:43
 4/13 poiu ***** válasza:
Lehet az betegség, hogy ebből egy szót sem értek?
2011. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezt csak a betegséggel rendelkezők értik meg..:S
2011. márc. 10. 23:06
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha valóban attól elégülsz ki, hogy felidegesíted a barátnődet, akkor az valóban betegség. A férfiak nem ettől szoktak kielégülni, max. a kisfiúk. Egyébként a "betegségedet" infantilizmusnak hívják, nem fertőző, de kellemetlen. :)
2011. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Szerintem mi valahogy így adjuk ki a feszkót. Nem?
2011. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 poiu ***** válasza:
Aha, kezdem érteni. Így nem lehet kiadni a feszkót. Ha nem álltok le, egyre mélyebbre fogtok kavarodni. Mert az emberek kerülik a méregzsákokat, egyre magányosabbak lesztek és egyre több okotok lesz a dührohamra.
2011. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kielégülést ugy értem hogy ez is egy öröm forrás

és nekem sok barátom van úgyhogy..:D

2011. márc. 11. 07:11
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Na, akkor leírom érthetően. Az ilyen "betegeket" úgy hívják: HÜLEGYEREK. :) Így már világos? De értsd már meg, ez nem betegség, csak egy állapot, sajnos általában egy életre szól. Fiatalon ilyen vagy, öregségedre meg egy kibírhatatlan, ostoba vénember leszel. Tenned kellene ellene, ami jópofa egy ötévestől, az visszataszító egy felnőttől. (Még egy fiatal felnőttől is.)
2011. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!