Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen "izzadságszag-semlegesí...

Milyen "izzadságszag-semlegesítő" dezodorokat vagy stifteket ajánlanátok amik beváltak?

Figyelt kérdés
Sajnos elég izzadós vagyok, de mivel a szervezetnek szüksége van rá, nem szeretném megszüntetni, csupán a kellemetlen szagot elkerülni. Olyan termékek érdekelnének, melyek erre a célra szolgálnak és Nektek már beváltak.
2011. márc. 12. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Évekig a patikai zöld keresztes golyóst használtam. Aztán eltünt a boltokból. Most az ALDI-ban veszek, nincs 300 ft--és nagyon jó. Van fekete, és zöld. 2 napig is simán nem vagyok büdös, még ha valami miatt nem tudok fürdeni mindennap. Az a lényeg, hogy csak tisztán, fürdés után kell bekenni a hónaljat.
2011. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami még szintén nagyon jó lehet azok az ezüst tartalmu szerek. Ilyent hassználok én is. Az ezüst önmagában antibaci hatásu. Régebben ezüst érmét tettek a tejbe (zománcozott edénybe), hogy ne menjen össze.


Pl nekem volt ezüstszálas zoknim. Fémezüst szálak votak beleszőve (mértem az ohmos ellenállását műszerrel, tényleg az volt). A zokninak egyszerüen nem volt szaga.

Levettem és már csak illemből átöblítettem. Különben nem volt szimat egy forró nyári de téli lábfüllesztő nap után sem. Szagtalan láb. Igaz, a zokni sem volt olcsó, 3000,- Ft egy pár.


Azóta már nem futja rá de sok évig bírta és már rég tönkrement. Jó volt.

2011. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az Exodor-t használom, patikában lehet kapni, szagtalan spray...nekem eddig bevált :)
2011. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!