Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitaminokat/ásványi...

Milyen vitaminokat/ásványi anyagokat szedjek ha szebb bőrt akarok? Milyen fajta ételeket kerüljek?

Figyelt kérdés

már kb 2 hónapja az van a bőrömmel,hogy a jobb orcámon folyamatosan jönnek ki ilyen göbféleségek,nem lehet kinyomni őket.


mivel eddig havonta jártam kozmetikushoz és nagyjából semmi nagyobb ilyenjellegű problémám nem volt a bőrömmel,ezért szerintem valami táplálkozási dolog lehet benne,vagy vmi gyulladás lehet a szervezetemben.


De ha visszagondolok arra,hogy mi az amit eszek folyamatosan,illetve rászoktam két hónapra semmi olyat nem találok amit azelőtt nem ettem volna,1 tábla csokit általában meg eszek hetente,de akkor sem voltak ilyen göbök,nem tudom mik ezek,és nagyon rossz:/:""

( mozogni mozgok eleget-szerintem: az iskolába gyalog megyek,ami 20 perc oda és 20 perc vissza szóval összesen negyven perc,ami szerintem elég nekem.


vékony vagyok,egyáltalán nem vagyok elhízva: 57 kg / 178 cm. fiú vagyok.


minden este és reggel letisztitom az arcom,majd arctonik majd hidratálókrém.szóval kb már mindent kipróbáltam,de így elég fos,mert teljesen elmegy az önbizalmam.tökéletes bőrt akarok:/:""(( nem hiszem h ezektől a kozmetikai cuccoktól lennének,mert már egy ideje ezeket használom.a borotválkozástol szerintem nem lehet,mert akkor miért csak az egyik oldalon?:


/ 16 évesz leszek. KÖSZÖNÖM az ÉRTELMES. válaszokat:)


2011. márc. 16. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A és E vitamin
2011. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy egy ideig nem használsz arckrémet. Nem mindegyik hidratál, hiába van ráírva. Nekem is az volt a gondom. Illetve igyál rengeteg vizet, napi min. 2-2,5 litert, + napi egy csésze zöld tea, ez méregtelenít. Figyelj arra, hogy 5 percnél tovább ne áztasd, mert akkor nagyon keserű lesz a zöld tea.
2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de csak a hidratáló krémet ne v a többit se? tisztitani se tisztitsam az arcom? tonikot se?
2011. márc. 16. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak a krémet próbáld meg először elhagyni. Fiúként, pláne ennyi idősen teljesen felesleges a bőrödet ilyesmivel terhelned, tömítened.
2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a göbök nem fognak elmúlni, sajnos kozmetikushoz kell fordulnod. :/ Nem lesz kellemes élmény. :(
2011. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de biztos h azok valamiért vannak,nem?:/// eddig nem voltak ilyeneeiimm:""
2011. márc. 16. 17:12
 7/13 A kérdező kommentje:
szoval hogyha elkezdek szedni E,A vitamint és zöld teát fogyasztok és az étrendem marad így(kevés cukor stbstb) akkor elvileg jobb lesz?:P
2011. márc. 16. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Elvileg. De semmi sem biztos. Szerintem a krémtől eltömődtek a pórusok, nem mindig fekete mitesszer lesz az eredménye. :/ Tesómnak pl. az alapozótól jöttek ki ilyenek. Nekem az arckrémemtől.
2011. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó az A és E-vitamin is, de a B-komplex még fontosabb, kb. napi 50mg mennyiségben. Emellé viszont C is kell, hogy ne hízzál tőle.
2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jajj tényleg ezektől hizni is lehet:/ sztem konzultálok a háziorvossal.
2011. márc. 17. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!