Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában sok kisapró pattaná...

Mostanában sok kisapró pattanás van a homlokomon, mellkasomon és a hátamon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Tudni kellene a nemed, korod, de lehet allergia is. Próbálj meg minél több calciumot és c vitamint bejuttatni a szervezetedbe. De csak natúr vitamiokat, azt hiszem van is ilyen webbolt a neten. Persze nem árt, ha mellé komplett multivitamint is szedsz. De a himbilimbi pezsgőtablettákat felejtsd el, alig van bennük anyag, de az árukat megkérik.
2009. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccből írom:

Napi 2x alaposan most meg az arcod babaszappannal, sikáld vele néhány percig és alaposan öblítsd le.

Én is próbáltam mindenféle csodaszert, és rájöttem, ha elég, ha _rendesen_ megtisztítom az arcom.

2009. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

25 éves nő vagyok:)

eddig semmi ilyen problémám nem volt,ugyanazt használom mindenből elég régóta,szóval jól meglepődtem reggel a tükörnél:( köszi szépen a válaszokat,kipróbálom mindet:)

2009. febr. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!