Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit okoz a rivotril hosszu...

Mit okoz a rivotril hosszu tavu szedèse?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Függőséget. Vigyázni kell vele, mert ha az ember hozzászokik, folyamatosan több kell a kívánt hatás eléréséhez. Olyan mint a kábítószer.:) Előfordulhat egyensúly zavar, beszéd zavar, viselkedés zavarok. Sajnos a családomban van rá példa.:(
2011. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èn màr jo ideje szedem de nem kell többet bevennem,csak ritkàn veszek be mikor èrzem hogy szüksèges
2011. márc. 23. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nincs gond. Csak a napi rendszerességű szedésnél áll fenn a rászokás veszélye.
2011. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
A rivotril nem xanax meg hasonló,tehát nem eseti gyógyszer.Elég régen szedem 0,5 ös kiszerelésben naponta 1 szemet igaz soha nem voltam az évek során olyan helyzetben hogy egyáltalán eszembe jutott volna többet bevenni. Igazából kialakul egy élhető állapot de csak a rendszeres szedéstől az én tapasztalatom szerint. Gondolom elviselhető vagyok de nem kuka,tompa,csak nem ugrok mindenre.
2011. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző,

de bizony, a Rivotril éppen azt a célt szolgálja, mint a Xanax, és elég hasonló a hatásmechanizmusa is. "Eseti" gyógyszer ez is, mint a Xanax. Más kérdés, hogy sokan függenek a Clonazepamtól(Rivotril) csakúgy, mint az Alprazolamtól(Xanax). Viszont jobb, ha valaki minden nap bevesz egy ilyen gyógyszert, mint ha szorong vagy ideges.

2011. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem mindenkinek jogában áll eldöntenie hogy mit szed.(nem kényszergyógykezelésre gondolok)Bizonyára mióta én is szedem a rivotrilt számos kitünö gyógyszer látott napvilágot hiszen mindig ér el eredményt a gyógyszervegyészet,viszont az első vonalban sorolt készítmények általában borsos áron kerülnek forgalomba.Én reggel kapom be egyéb más gyógyszerekkel egyetemben( vérnyomáscsökkentő stb.) és utána nem is foglalkozom vele. Élem a magam kis életét.
2011. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!