Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pirosas barnás, , viz" folyt...

Pirosas barnás, , viz" folyt az orrom az agyviz lehetett?

Figyelt kérdés
fél éve volt egy koponya mütétem, egy csontcysta volt (aneurizmás) párnapja egyiknap azt vettem észre hogy munka közbe amikor lehajoltam vagy valamit úgy kellett tevékenykedni egy időután hirtelen folyni kezdett az orromból valami. olyan gyorsan mintha vérzett volna.délután itthon is folyt, akkor nem raktam oda zsebkendőt és pirosas szinű ,,víznek" nézett ki. azóta nem tapasztaltam olyat
2011. márc. 25. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal kórház!!Ne késlekedj egy percet sem!
2011. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennyire komoly? végülis amikor folyt nem azt mondom hogy ömlött csak párcsepp jött ki
2011. márc. 25. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet, hogy nem az volt, de inkább félj egy ilyen műtét után. Hívd fel a dokit most, és beszélj vele.
2011. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is csöppenni akar a víz, ha lehajolok, elpattant valami a fejemben. de nem engedem, hogy hozzám nyúljanak, főleg az agyammal ne játszanak.
2015. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!