Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem kellemetlen úgy reggel...

Nem kellemetlen úgy reggel munkába/suliba mennetek hogy nem voltatok wc-n?

Figyelt kérdés

nem tudom mindig reggel elvégezni a dolgomat és akkor mindig valahogy rosszabbul indul a nap...

ne szóljatok le érte csak kéne valami megoldás rá ...


2011. márc. 28. 18:22
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Igyál reggel valami langyos folyadékot ébredés után az meghozza az eredményt!

2011. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam reggel. Kivéve, ha valami miatt nagyon izgulok. Mindig délután kell mennem. De talán a reggeli kávé segíthet rajtad.
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem meg mindig reggel kell mennem rögtön ébredés után. Ám nővérem csak a reggeli Kv. után tud menni.

Lehet Te is el tudnál menni a dolgodra, ha egy kis kekszet, Kv-t vagy valamit elrágcsálnál, meginnál.

2011. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen én is minden reggel elmentem, aztán már nem tudok (költöztünk, gyógyulgató kajazavaros vagyok, szal érthető, h miért nem megy). De én már megszoktam, bár az rossz, ha mondjuk suliban jönne rám, mert ott meg nem megyek el. :S


Ja, meg manapság inkább tovább alszom reggel - így is hulla vok, mire ágyba kerülök.

2011. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kitapasztaltam, hogy hány perc kb. mire a reggeli kávé hat, és annyival hamarabb kelek föl. Sokszor egész nap dolgozom, elég rosszul érezném magam, ha egész nap tartogatnám. Mondjuk olyan a munkahelyem, hogy ott is el lehet intézni pironkodás nélkül. :)
2011. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy csésze langyos cukros tej a reggeli után, nekem segít ha ilyen gond van..
2011. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!