Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy változtathatnék ezen? (lent)

Hogy változtathatnék ezen? (lent)

Figyelt kérdés

13/L 57kg és 165cm vagyok. A súlyom normális, és szerintem nem vagyok kövér, de mégis minden falat nem a súlyomon látszik meg, hanem a testemen. Az utóbbi hónapban 4kg-t szedtem fel, és ez kb. 8-9kg-nak tűnik a testemen. Őrület, hogy minden nap tornázok, de semmi sem segít. Ami a legdurvább, hogy a hasam kiplöttyed a nacimból és a cicimen is ilyen csíkok vannak. Már a hátam is hurkás, és nagyon durván nézek így ki. A ruháim persze rámfeszülnek, meg minden, úgyhogy még jobban kiemelik. Ugyan mit csináljak, ennél egészségesebben már nem tudok étkezni, meg többet se mozogni. Teljesen el vagyok keseredve. :(

Kérlek segítsetek, hogy mi okozza ezt! Köszi a normális válaszokat!


2011. ápr. 4. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Most kezd el változni a tested,nyugi,ez meg fog állni, egyszerűen nem szabad abbahagyni a sportot,a magasságodhoz meg szerintem ideális a súlyod,ezt Te magad is írtad.A táplálkozásodról nem írtál túl sokat,mondjuk a diéta ilyen fiatal korban még szigorúan tilos,mert fejlődsz.Ne ess pánikba,szerintem nem buggyan ott ki semmi,meg nem feszül semmi olyan vészesen,csak a kamaszkor miatt Te látod magad rosszabbnak,mint amit a tükör mutat!
2011. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Remélem igazad van és helyreáll a dolog. :))
2011. ápr. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!