Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat hetek óta tartó...

Mi okozhat hetek óta tartó mellkasi szúrásokat, nyomás érzést, fájdalmat, ha a szívemnek semmi baja nincs?

Figyelt kérdés
Hetek óta érzem,voltam vele orvosnál,teljesen rendben van a szivem,mégis érzem.Nem egy helyen érzem,hanem minden hol,persze mindig máshol.Mit lehet tenni hogy megszünjön?Volt igy már más is?
2011. ápr. 7. 13:21
 1/5 anonim válasza:
Na erre éis kiváncsi lennék!nekem is azt mondta a doki,hogy semmi probléma a szivemmel.még annyit mondott ha sokat stresszelek valamin az is kiválthatja.
2011. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na pont ez az.Én emiatt stresszelek ,mert szúr a mellkasom,hogy mi a fenétől lehet.Neked is ezek a tüneteid vannak?Akkor ezek szerint nem kéne vele foglalkozni?
2011. ápr. 7. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Gerinc csigolyákból is kisugározhat és olyan, mintha szívpanasz lenne.
2011. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor a hátam is fájhat emiatt?Csak mert mostanában elég sokat fáj a hátam is,de lehet akkor ez mind összefüggésben van?Van egy 11 hónapos lányom,és őt kell sokat emelgetnem,én erre fogtam eddig a hátfájást.
2011. ápr. 7. 15:04
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! Csak nekem úgy 2 éve, és 4-6 havonta jön elő! Voltam vele orvosnál, csináltattam EKG-t, azt mondták minden normális, minek vagyok ott. Ó, gondoltam, hogy ez lesz. Csakhogy akkor már annyira fájt, hogy nem bírtam kiegyenesedni, párom majdnem karjában cipelt be. Holt sápadt voltam. Azt mondták felírnak C-vitamint!!!!!!!!! és nyugtatókat, ne stresszeljek. Illetve, hogy lehet kicsi a mellkasom és a tüdőm nyomja a szívem. Ez még nekem is ostobaságak hangzott. Egyébként nem stresszeltem, és most töltöttem be a 22-őt. Úgyhogy elég szomorú, hogy ilyen fiatalon ilyen bajom van, és az orvosok elhajtanak. Csak félek, mert nem egy olyanról halottunk a hírekben, hogy meghalt az ember, mert a doki náthával kezelte. :(
2011. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!