Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha simán ülés közbe is...

Néha simán ülés közbe is "cikázik" a szemem (ilyen fura, sárga alakzatok "úsznak" a szemem előtt és nem a levegőben van), miért/mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Üdv,

Van amikor semmit tevés közben is ilyen fura alakzatok úsznak illetve jelennek meg a szememben(látom őket) és nem a levegőben van. Próbáltam elkapni, sikertelen. Mi lehet ez?


2011. ápr. 12. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Sajnos nekem akkor is, ha csak simán az égboltra nézek, vagy valami fényesebb tárgyra.


Voltam dokinál, hülyének nézett. Azt mondta ez természetes... Érdekes, egyik ismerösömnek sincs ilyen... :S


Tehát nemtudom, hogy mi ez, de aggasztó.

2011. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de én sem tudom, hogy mi lehet ez, de én is így vagyok vele, pedig nem vagyon én sem hülye!! Vagyunk így ezzel. :)
2011. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, semmi baj.
2011. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nekünk, akiknek ez van érzékenyebb a szeme a saját szemünkben lévő alkotóelemekre? vagy a szükséges bacikat érzékeljük...:D én már gondoltam ilyenekre is, egy időben engem is foglalkoztatott, de mostmár nem törődök vele...
2011. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

myodesopsia a jelenség neve, nem kell tőle félni, én most is látom hogy itt "úszkálnak" :)


Shepard

2011. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!