Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Komoly baj, vagy csak meghúztam?

Komoly baj, vagy csak meghúztam?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon fájt jobb oldalt a lapockámnál bent és a kulcscsontomnál is, olyan érzés volt, mintha belülről égne, vagy mintha leégett volna. Ma meg már "fentebb ment" a nyakam jobb oldala, az egész ég és fáj, de belülről, viszon ha hozzáér valami, akkor még jobban fáj. Vagy ha behajlítom akkor is nagyon. :S A kulcscsontom is fáj, de az már nem annyira. Elviselhető a fájdalom, de azért eléggé idegesítő, mert ugye a ruhám állandóan hozzáér. Nem tudom, hogy mi lehet ez, mert nem erőltettem meg. Tegnap óta már mivel föntebb ment kicsit megijedtem. Mi lehet ez és mit csináljak vele?? 14/L

(Remélem sikerült elmagyaráznom.)


2011. ápr. 12. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideg gyulladás?
2011. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Keeper ***** válasza:

Izomhúzódás nem jár külső hatásra gerjedő fájdalommal. Nekem volt már hasonló, de az nem égető , hanem görcsös érzés volt, és nekem is felment a nyakamhoz, aztán múlt csak el.

Tanácsolom , hogy meglátogass egy orvost, mert sok ízületi és izomproblémám volt már, vagy találkoztam velük, de ilyenről még nem hallottam.

2011. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezzel milyen orvoshoz forduljak, vagy egyáltalán "fontos" ez annyira, hogy elmenjek vele egy orvoshoz, mert talán holnapra el is múlhat.
2011. ápr. 12. 17:32
 4/4 Keeper ***** válasza:
2. vagyok. Háziorvos szerintem meg tudja mondani. Ha van otthon húzódásra való kenőcs, akkor kezd be vele. Ha csütörtökig nem változik, vagy rosszabb lesz, ajánlom hogy pénteken meglátogasd a háziorvosod.
2011. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!