Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet komolyabb baja a szívemn...

Lehet komolyabb baja a szívemnek, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Gyenge szívritmuszavarom van és amikor stresszesebb időszakom van,nagyon erősnek érzem,nehezen alszom tőle,van,hogy éjszaka felkelek,mert olyan fura érzés...Kb egy éve mondtam is ezt az orvosomnak,de csak annyit mondott,hogy kb minden második embernek ez a baja,szóval szedjek magnéziumot,majd jobban leszek.Általában tényleg jó is,de most megint rosszabb időszakom van,kb egy hete szedem is a tablettát,valamivel jobb.De mivel rendszeresen futok(heti 5x fél óra,néha több)észrevettem,hogy szúr a mellkasom.Az előbb semmi érdekeset nem csináltam,csak leültem gépezni,és most is szúrt,jobban,mint futásnál.Ma nem futottam.Lehet,hogy nem ide tartozik,de az ujjbegyem meg zsibbadt kb fél órát,nem tudom ez összefügg e. Ezek normális tünetek,vagy kezdjek félni?
2011. ápr. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor foglalkozz vele, ha terhelésre jön elő a szúrás, fájdalom.
2011. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szúr a szíved, az stressztünet inkább. Ha a szíveddel lenne komoly gond, akkor nem szúró, hanem nyomó fájdalom lenne.
2011. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért jövő héten lehet meglátogatom az orvosom,biztos,ami biztos :)
2011. ápr. 14. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt.A háziorvos nem vett komolyan.Éjszaka halálfélelmem volt,kihagyott a szivem,és emelkedett volt a vérnyomásom.Elmentem egy kardiológushoz,voltam ultrahangon,ekg-n ,kaptam egy tablettát és megszűnt.

Azt hiszem nem érdemes megvárni,hogy rosszabb legyen és maradandó.

2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!