Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiszáradás, vagy betegség...

Kiszáradás, vagy betegség miatt érezhetem száraznak a torkom?

Figyelt kérdés

Vagy egy hete megfáztam, pár napja kezdtem coldrexet szedni, ami használni szokott (használt is, mert a torkom már nem fáj, nem kell elfújnom napi 100 pzs-t), + esténként nyakig betakarózva próbáltam minél többet aludni, ami alatt elég rendesen leizzadtam. Az elején próbáltam ügyelni rá, hogy sokat igyak, de ez nem mindig jött össze, tegnap este óta pedig folyamatosan nagyon száraznak érzem a torkom, csak nem tudom, hogy betegség miatt, vagy, mert túl sok elvesztett folyadékból túl keveset pótoltam...

Reggel óta több mint 2 liter folyadékot ittam (tea + víz), és bár nem annyira, de még mindig érzem. Mivel segíthetnék rá egy kicsit? Mert nagyon zavar ez az érzés.


2011. ápr. 15. 16:06
 1/2 anonim válasza:
Nekem ez akkor szokott lenni,ha szájon át veszem a levegőt (pl futásnál). Nem tudsz vele sokmindent kezdeni. Igyál sokat,s ha akkor is száraznak érzed a torkod,rágózz.Attól nyál termelődik.Lehet jobb lesz.
2011. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A harmadik liter után a gond megoldódott...
2011. ápr. 19. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!