Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este arra ébredtem, hogy...

Este arra ébredtem, hogy nagyon begörcsölt a vádlim! Mit lehet tenni, hogy legközelebb ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szedj magnéziumot, főleg sport után
2011. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magnéziumhiány miatt van. Szedj magnéziumot!
2011. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az izomgörcs általában magnézium hiány, folyadékhiány miatt van. Igyál sok ásványvizet, valószínű nem ittál elég folyadékot vagy rendszeresen keveset iszol.
2011. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapja újra tornázok rendszeresen. Folyadékhiányom nincs, figyelek a folyadékbevitelre.
2011. ápr. 16. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az intenzív sportolás is okozza.
2011. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem régen szinte naponta begörcsölt éjjel, majd meg döglöttem, úgy fájt.....aztán elkezdtem napi 2-3 liter folyadékot inni (az előtt csak napi 1 liter volt) és azóta nem görcsölt be!

Sok sok ásványvizet igyál, napi 3 liter!

2011. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor valószínűleg tényleg a sporttól volt. A vízfogyasztásom szerencsére jó, mert diabetesem van és így a vízháztartásom elég hamar felborulhat, így szinte kötelező a napi 2,5-3 liter víz.
2011. ápr. 17. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

A napi minimum 3 liter víz annak is kötelező aki nem cukorbeteg, ez alapvető kéne hogy legyen minden embernél. Egyébként tényleg magnéziumhiány lesz, ha szedsz eleget akkor el fog múlni, vegyél sportolóknak készült vitamin pakkot és nem lesznek ilyen problémáid. Egyébként este mikor érzed hogy elkezd görcsölni akkor feszíts rá, attól elmúlik.


Shepard

2011. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!