Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Március vége óta ha megerőltet...

Március vége óta ha megerőltető mozgást végzek megfájdul a derekam egy ponton. Milyen gyógymódot tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Kerékpározok rendszeresen: tavasszal-nyáron-ősszel, a tél ki szokott maradni, most is így lett és most ahogy jobb az idő és egyre több kinti programot végzek meg szokott fájdulni a derekam. Foci közben, futás közben, bringázás közben. Főleg utána szoktam jobban érezni pár napig, hogy hogyha nem mozgok egy ideig és utána felállok belenyilal. Mit tudtok javasolni? Valami kenőcs, ilyesmi?
2011. ápr. 21. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyigy jártam, elkezdtem bicajozni, naponta egy órát, őrölt izomlázam lett alig birtam normálisan mozogni. Ma lesz a 7 nap és egyre könnyebb az egész. Megfájdult nekem is a derekam, de ahogy mulik az idő már kevésbé fáj. Én nem teszek vele semmit mert érzem hogy mulik.
2011. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje mozgás hatására még mindig megfájdul, én megnézetném egy hozzáértővel.
2011. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!